2421/​1293

Louis Vuitton

“Noe” vintage taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar strop, et rum med snorelukning og brunt stof for. H. 25 x B. 30 x D. 19 cm.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Læderbesætninger fremstår med meget tydelig slitage og bør skiftes hos Louis Vuitton. Læderkanter er delvist løse på hver side af tasken. Pletter på bund udvendigt. Øverste læderkant er mør og delvist knækket. Snor til lukning mangler. Kanvas i god stand. God stand indvendigt, med et par lette mærker og snavs. Alle mål er cirkamål.

Eftersyn
I Lyngby
Sælges
Vur­dering

2.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?
Levering

Levering i USA fra 820 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.