2420/​175

Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)

Marine i stormfuldt vejr. Sign. monogram. Olie på lærred. 22×35.

Én enkelt minimal retouchering.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Solgt

Hammerslag

1.950 DKK

10 bud

Tidspunkt Byder Bud
1155096 1.950 DKK
1144792 1.900 DKK
1155096 1.850 DKK
1144792 (Autobud) 1.800 DKK
1155096 1.750 DKK
1144792 1.700 DKK
1155096 1.650 DKK
1144792 1.600 DKK
926738 1.550 DKK
1144792 1.500 DKK