2420/94
Ubekendt maler, 18. årh.
Opstilling med vase og blomster. Louis XVI dørstykke. Olie på plade. 109×84.
Behov for let overfladerensning. Krakeleringer samt afskalninger. Retoucheringer. Defekte udskæringer.
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
980196 |