2420/​790

Dansk møbeldesign

Par skænke af eg, hver med to låger. 1970'erne. H. 69. B. 90. D. 42. (2)

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Vur­dering

6.000 DKK

Solgt

Hammerslag

3.600 DKK

4 bud

Tidspunkt Byder Bud
874124 (Autobud) 3.600 DKK
1156938 3.400 DKK
874124 3.200 DKK
1156938 3.000 DKK