2421/​277

10 billedrammer af birk, mahogni, glas, sølvplet mm. 20. årh.s begyndelse. H. 16–37. B. 13–27. (10)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre defekter.

Eftersyn
Fra i Aarhus
Sælges
Vur­dering

2.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?
Levering

Levering i USA fra 1.250 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.