2421/​237

Ubekendt kunstner, ca. 1900

Skulptur af hvid marmor i form af en poserende kvinde. Sign. O Kauer. H. 25.

Fremstår med alders- og mindre brugsspor.

Eftersyn
I Aarhus
Sælges
Vur­dering

3.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
812077 1.500 DKK
Levering

Levering i USA fra 820 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.