2421/237
Ubekendt kunstner, ca. 1900
Skulptur af hvid marmor i form af en poserende kvinde. Sign. O Kauer. H. 25.
Fremstår med alders- og mindre brugsspor.
Eftersyn
I
Aarhus
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
812077 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.