2421/​1284

Fendi

Taske af lyserødt ruskind med mørkebrune læderbesætninger, mørke sølvfarvede beslag, kort justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og lysebrunt for. H. 12 x B. 23 x D. 10 cm.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage, mærker og ridser på ruskind. Alle mål er cirkamål.

Eftersyn
I Lyngby
Sælges
Vur­dering

3.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
1031434 1.500 DKK
Levering

Levering i USA fra 550 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.