2421/227
Renaissance panel af udskåret træ i form af kvinde omkranset af krans holdt af putti. 16. årh. samt fem udskårede paneler 18/19. årh. 34×28 cm. (6) E2
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
982680 | ||
1145954 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.