2420/136
Fritz Kraul (f. Altona 1862, d. København 1935)
En pige på en gynge, omgivet af blomstrende roser. Sign. F. Kraul. Olie på plade. 28×18,5.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt