2421/176
Syv mortere med pistiller, bestående af fransk bronze morter, støbt med hermer, reliefrondeller og franske liljer, 17. årh. H. 10,5 cm. To mortere af messingmalm med vandrette bånd 18. årh. H. 10 og 19 cm. Derudover to mortere med firskårne øren, 19. årh. (7)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
13 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
910179 | ||
1081679 | ||
224748 (Autobud) | ||
1081679 | ||
224748 (Autobud) | ||
1081679 | ||
224748 (Autobud) | ||
1081679 | ||
224748 (Autobud) | ||
1081679 | ||
224748 (Autobud) | ||
1081679 | ||
224748 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.